تعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران

تعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران

09126776462

تعمیرات تخصصی در مراکز تعمیر mvm

شرکت چری اتومبیل چین تولید کننده‌ی خودروهای ام وی ام است که در ایران توسط مدیران خودرو مونتاژ و فروش می‌رسد. این خودروها در نمایندگی‌های مختلف در سراسر ایران به فروش می‌رسند که یکی از آن ها تعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران است برخی از این خودروها عبارتند از:

ام وی ام 110: یک خودروی کوچک با طول ۳۷۰۰ میلی‌متر و موتور ۱.۳ لیتری با قدرت ۸۵ اسب بخار. این خودرو دارای وسایل رفاهی مانند ABS، تهویه هوا دستی، دو عدد کیسه هوا، رادیو و پخش کننده CD است.
ام وی ام 315: یک خودروی بازشو با طول ۴۱۹۰ میلی‌متر و موتور ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۰۹ اسب بخار. این خودرو دارای وسایل رفاهی مانند ABS، EBD، ESP، تهویه هوا دستی، چهار عدد کیسه هوا، رادیو و پخش کننده CD، سانروف برقی، نمایشگر لمسی ۷ اینچ، دوربین عقب و سنسور پارک است.
ام وی ام 530: یک خودروی سدان با طول ۴۵۶۶ میلی‌متر و موتور ۲ لیتری با قدرت ۱۳۹ اسب بخار. این خودرو دارای وسایل رفاهی مانند ABS، EBD، ESP، تهوید هوا دستي شش عدد كيسه هوا راديو و پخش كننده CD سانروف برقي نمايشگر لمسي 8.5 اينچ دوربين عقب و سنسور پارك است.
ام وي ام :x22يك خودرو كراس‌اور با طول 4150 ميلي‌متر و موتور 1.5 ليتر با قدرت 106است. اسب بخار. اين خودرو داراي وسايل رفاهي مانند ABS EBD ESP تهويد هوا دستي شش عدد كاسه هوا راديو و پخش كننده CD سانروف برقي نمايشگر لمسي 9 اينچ به همراه دوربين عقب سنسور هاي هشدار دهنده موانع در قسمت عقب خودرو ،تنظيم برقي زواياي داخلي آينه هاي جانبي همراه با چراغ راهنما و گرمكن سامانه كروز كنترل سامانه كنترل سرعت خودرو در سراشيبي سنسور نور غربيلك فرمان به صورت چرمي و دي كات تريم چرمي صندلي ها است.
ام وي ام X33 : يك خودرو كراس‌اور با طول 4350 ميلي‌متر و موتور 1.6 ليتر با قدرت 126 اسب بخار. اين خودرو داراي وسايل رفاهي مانند ABS EBD ESP تهويد هوا دستي شش عدد كاسه هوا راديو و پخش كننده CD سانروف برقي نمايشگر لمسي 9 اينچ به همراه دوربين عقب سنسور هاي هشدار دهنده موانع در قسمت عقب خودرو است.

این خودروهای ام وی ام با قیمت مناسب و امکانات خوب، می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای خریداران باشند. البته باید توجه کرد که کیفیت ساخت، مصرف سوخت، قطعات یدکی و خدمات پس از فروش این خودروها ممکن است با رقبای غیر چینی آن‌ها فرق کند.

چه عواملی باعث خرابی خودروهای ام وی ام می شود؟

خودروهای ام وی ام ممکن است به دلیل عوامل متعددی خراب شوند. برخی از عوامل مؤثر که می‌توانند سبب خرابی این خودروها شوند عبارتند از:
استفاده از سوخت آلوده یا نامناسب که می‌تواند سبب آسیب به قطعات سوخت‌رسانی مانند پمپ سوخت، فیلتر بنزین، کاربراتور و انژکتور شود .
تعویض نکردن به موقع روغن گیربکس یا استفاده از روغن ناکیفیت که می‌تواند سبب فرسایش و زنگ‌زدگی قطعات گیربکس شود.
تعویض نکردن به موقع لاستیک‌های ترمز یا نشت روغن از سیستم ترمز که می‌تواند سبب کاهش عملکرد ترمز و افزایش مسافت ترمز شود.
تنظیم نکردن به موقع رگلاژ ترمز و درب‌های خودرو که می‌تواند سبب افزایش مصرف سوخت و کاهش امنیت رانندگی شود.
رعایت نکردن نکات ضروری در رانندگی مانند تغییر منظم دنده، استفاده درست از حالت‌های رانندگی، جلوگیری از بار اضافه و … که می‌تواند سبب فشار بر روی پیشرانه و گیربکس شود.
برای پیشگیری از خرابی خودروهای ام وی ام، باید نکات فوق را رعایت کنید و همچنین خودرو را به صورت دوره‌ای به تعمیرگاه ببرید و سرویس‌های لازم را انجام دهید.
چگونه می‌توان خودروی MVM را به صورت منظم تعمیر کرد؟

تعمیر خودرو به صورت منظم یکی از راه‌های موثر برای نگهداری از عملکرد و ایمنی آن است. برای تعمیر خودرو به صورت منظم، شما می‌توانید از خدمات تعمیر خودرو درتعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران؛ کارشناسان حرفه‌ای را به محل خود فراخوانده و تعمیرات مورد نیاز را انجام دهید . همچنین می‌توانید برنامه‌ای برای سرویس‌های دوره‌ای خودرو داشته باشید و با رعایت چک لیست تعمیر و نگهداری خودرو، قطعات فرسوده و مصرفی را جایگزین کنید و قسمت‌های مختلف را چک و تنظیم کنید. برخی از مواردی که باید در سرویس‌های دوره‌ای خودرو به آن‌ها اهمیت دهید و این خدمات در تعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران قابل انجام است عبارتند از:
تعویض روغن موتور و فیلتر روغن
تعویض لاستیک‌ها و بررسی فشار هوا
تعویض پلاکین و صفحات ترمز
تعویض شورلت و فیلتر هوا
تعویض باتری و بررسی سطح آب
تعویض ضد یخ و آب رادیاتور
تعویض روغن گیربکس و فیلتر گیربکس
تعویض سپرک پلاگ و کابل های شمع
تعویض سروسورپاپ و فلاپ
تعویض زین پلاک و فلاپ
با این کار، شما می‌توانید عمر خودرو خود را طولانی کنید، از خرابی‌های ناخواسته پیشگیری کنید، مصرف سوخت خود را پایین بیاورید و از رانندگی خوش بگذرانید.


نشانه ی های خرابی خودروی ام وی ام چیست؟
خودروی ام وی ام ممکن است به دلیل عوامل گوناگونی مشکل پیدا کند. برای شناسایی مشکل خودرو، می‌توانید به چراغ‌های هشدار دهنده روی تابلوی خودرو دقت کنید که نشان‌دهنده مشکلات مختلفی مانند سیستم فرمان، سطح آب شیشه شور، لنت ترمز و … هستند. همچنین می‌توانید به علائم زیر که نشان‌دهنده مشکل قطعات خاصی از خودرو هستند، دقت کنید:
مشکل شمع خودرو: اگر شمع خودرو مشکل داشته باشد، ممکن است باعث بالا رفتن مصرف سوخت، پایین آمدن بازدهی موتور، ایجاد لرزش و روشن شدن چراغ چک خودرو شود.
مشکل کویل ماشین: اگر کویل ماشین مشکل داشته باشد، ممکن است باعث نرفتن خودرو، کم شدن قدرت جرقه زنی در موتور، لرزش موتور، به هم رفتن سیکل موتور و روشن شدن چراغ انژکتور شود.
مشکل گیربکس ام وی ام: اگر گیربکس ام وی ام مشکل داشته باشد، ممکن است باعث عدم شتاب، عدم پاسخ کافی دریچه گاز، روشن شدن چراغ گیربکس، سایش و خوردگی قطعات گیربکس و سرعت‌های ناخواسته خودرو شود.
برای پیشگیری از مشکل خودرو، لازم است که قطعات فوق را به صورت دوره‌ای چک و جایگزین کنید و همچنین سرویس‌های لازم را برای خودرو در یکی از بهترین تعمیرگاه ام وی ام در کشور یعنی تعمیرگاه مدیران خودرو غرب تهران انجام دهید.

Loader